پرش به محتوا
خانه » خرید ژل ابرو

خرید ژل ابرو

  • از

خرید ژل ابرو

خرید ژل ابرو

خرید ژل ابرو

پخش لوازم آرایشی و بهداشتی به صورت عمده و تک

آدرس مغازه: فارس -شیراز-لطفعلی خان زند خیابان طالقانی مرکز خرید طالقانی

جهت تشریف آوردن هماهنگ کنید.09178014824:کاظمی

بیش از500 قلم جنس خارجی و ایرانی

ارسال به سراسر کشور

جهت سفارش واتساپ پیامی بدید

جهت نمونه ها محصول واتس اپ -تلگرام -اینستاگرم با شماره بالایی هماهنگ کنید

…………………………………………………………………………………………

 

ژل ابرو چیست؟

با استفاده از ژل ابرو می‌توانید ابروهایی بدون نقص، زیبا و خوش حالت داشته باشید. اگر به چهره‌های سلبریتی‌ها و افراد معروف دقت کرده باشید، ابروهای براق، شانه شده و زیبای آن‌ها تنها به دلیل استفاده از ژل ابرو است.

خرید ژل ابرو

خرید ژل ابرو

انواع ژل ابرو

ژل ابرو در 2 نوع رنگی و بی رنگ تولید می‌شود که اگر دارای ابروهایی بلند، پرپشت و حتی ضخیم هستید و تنها مایلید که فرم ابروها را حفظ کنید، می‌توانید برای حالت دهی و منظم کردن ابروهایتان از ژل ابرو بی‌رنگ کمک بگیرید. اگر هم ابروهای نازک و کم پشتی دارید با استفاده از ژل ابرو هم رنگ با ابروهایتان می‌توانید در کنار حالت دادن به آن‌ها، فضاهای کم پشت را پر نشان دهید.

خرید ژل ابرو

خرید ژل ابرو

نحوه استفاده از ژل ابرو

برای استفاده از ژل ابرو ابتدا صورت خود را با آب و یک پاک کننده صورت بشویید و خشک نمایید. سپس اگر ابروهای شما نیاز به اصلاح دارد با یک موچین سرکج آن را تمیز کرده و ابروهای زائد را بردارید. در ادامه ابروهایتان را با یک برس ابرو به سمت بالا شانه بزنید.

اکنون اگر نیاز به استفاده از مداد یا سایه ابرو دارید، آن را روی ابروهایتان زده و بار دیگر آن را برس بکشید. سپس ابرو را به سمت بالا و در جهت رشد آن صاف کرده و برس آغشته به ژل ابرو را به ابروهایتان بکشید و در انتها فقط منتظر شوید تا خشک شود.

گفتنی است با استفاده از برس ژل ابرو می توانید به ابروهایتان حالت نیز بدهید.

خرید ژل ابرو

خرید ژل ابرو

تفاوت ژل ابرو با سایه ابرو

خیلی از خانم‌ها سایه ابرو و ژل ابرو را با یکدیگر اشتباه می‌گیرند. به طور کلی در توضیح تفاوت این دو محصول می‌توان گفت که ژل ابرو کار حالت دهی، فیکس و ثابت نگه داشتن حالت ابرو را بر عهده دارد و گاهی با خاصیت تقویت کنندگی نیز برای ابروها همراه است. همچنین این محصول ابروها را پررنگ‌تر و براق‌تر نیز جلوه می‌دهد اما سایه ابرو معمولاً برای پر کردن بخش‌های خالی ابرو استفاده می‌شود و در زیباتر شدن و طراحی ابرو کاربرد دارد و کاری شبیه به تتو زدن روی ابرو است.

خرید ژل ابرو

خرید ژل ابرو

آیا ژل ابرو باعث ریزش ابرو می شود؟

ژل های ابرو یکی ابزار آرایشی هستند که برای فرم دهی و پر کردن ابروها وارد بازار شده اند. در مقایسه با انواع مداد ابرو باید این نکته را یادآوری کرد که استفاده بی رویه از مداد ابرو به دلیل برخورد نوک مداد با ساقه ابرو می‌تواند باعث ریزش ابروی شما شود.

اما استفاده  از ژل های ابروی استاندارد و از برندهای معتبر نه تنها باعث ریزش نمیشود بلکه بسیاری از این محصولات دارای مواد تقویتی مورد نیاز برای ابرو نیز هستند . در خصوص استفاده از ژل های بی رنگ یک نکته را در نظر بگیرید که ابتدا فرم ابرویتان را مشخص کنید و سپس با ژل ابرو آن را فیکس نمائید و بعد از ثابت شدن آن را دست نزنید

خرید ژل ابرو

خرید ژل ابرو

 

لینکخرید صابون تریاک(کلیک کنید)

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× جهت سفارش واتساپ